BARUT SUNWING SIDE BEACH / Gastronomi

Restoranlar

Mehmet’s Kitchen Restaurant

Snack tarzı menüsü vardır. Özellikle Kebab Çeşitleri,Pide çeşitleri, Pizza çeşitleri, salatalar ve et çeşitleri.. şeklindedir.

Tüm misafirler için extra dır. Lolo & Bernie Büfesi mevcuttur. 12 yaş altındaki çocuklar ücretsiz olarak yararlanabilmektedir.

İç kısım ve teras sağ taraf sigara içilmez bölümdür. Sadece restaurant girişinde bulunan 4 adet masa sigara içilebilir alan 

olarak belirlenmiştir.Take Away menü mevcuttur ve misafirler  odalarından vermiş oldukları siparişlerini gelip buradan almaktadırlar.

GALERİ

FINO Restaurant & Grill

Akşam Yemeği İçin: Resepsiyondan rezervasyonlar alınır Menüsü, Et çeşitleri ağırlıklı olmak üzere Türk ve İnternasyonel mutfağından oluşturulmuştur. Bu restaurantımızda Lobster servisi de yapılmaktadır. HD konaklayan misafirler tüm içecek ve yiyeceklerden %15 iskonta alırlar. Şarap menüsü mevcuttur. A la Carte kullanımı herkese açık ve tüm yemek ve içecekler ücretlidir.Çocuklar için özel menü mevcuttur.

Akşam Yemeği/Dinner

18:30 – 22:00 (Last Order 21.30)

GALERİ

Beach Club

Snack tarzı menüsü vardır. Özellikle Pide ve pizza çeşitleri, Fast-Food yiyecekler, salatalar  ve sandwich şeklindedir. Tüm misafirlerimize extra dır. Açık ve Kapalı Dondurma satışımız vardır. Lolo & Bernie büfesi mevcuttur ve 12 yaş altındaki çocuklar aileleri ile birlikte ücretsiz yararlanabilmektedirler. Serinletici Kokteyl menüsü mevcut olup, kavun ve ananas içinde kokteyller misafirlerimize sunulmaktadır.Beach Club için Shuttle Servisimiz vardır. Çocuk Oyun Parkımız mevcuttur.. Sahilde 250 adet Şezlong vardır.

GALERİ

Sunset Lounge

Sunset Lounge Barımız akşam saatlerinde muhteşem bir görüntüye sahip olmaktadır. Güneşin batışının en iyi seyredildiği bu barımız 18.00 – 24.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.  Tüm yerli ve Yabancı içeceklerin servis edildiği bu mekanımızda özellikle yemek öncesi ve sonrası tadına doyulmaz bir manzara ile misafirlerimiz tatillerine tatlı anılar eklemektedirler.  Aynı zamanda hem antik Sideyi seyredip, hemde show areada ki özel show bu mekanımızdan izlenebilmektedir.

GALERİ

Büfe Restaurant

Misafirlerimiz için özel tasarlanmış içecek büfelerimiz mevcuttur. Bu standlardan misafirlerimiz yemekleri süresince ücretsiz olarak yararlanabilirler.Misafirlerimiz için yine kendilerinin alabileceği şekilde düzenlenmiş olan kahve  büfelerindeki makinelerden yemekleri süresince ücretsiz kahve alabilmektedirler. Çekirdek kahve sadece kahvaltıda sunulmaktadır.

GALERİ

Barlar

Show Bar

Tüm yerli ve Yabancı içeceklerin servis edildiği en büyük barımızdır.  Misafirlerimize sabah 09.00 ile 01.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. All inclusive misafirlerimize saat 10.30 ile 22.00 satleri arasında ücretsiz dondurma, filtre kahve,cakes ve cookies servisi sunulmaktadır. Özenle seçilmiş kokteyl menüsü mevcuttur. 

SHOW BAR TOPLAM: 298 KİŞİLİK

GALERİ

The Sports Bar

Sports Bar sabah 10.00 – 24.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Bu Barımızda aynı zamanda Snack tarzı yiyecekler de servis edilmektedir. Bunun için özel yapılmış menüsü mevcuttur.  Misafirlerimizin maç yayınlarını izleyebildikleri bu mekanımızda 2 adet Plazma TV mevcuttur. Özel Tribünümüzde mevcut olup maçlar buradan seyredilmektedir. Bu barımız aynı zamanda Havuz etrafındaki misafirlerimize de hizmet vermektedir. Bu barımızda All İnclusive misafirlerimize 10.30-22.00 saatleiri arasında free dondurma servisi sunulmaktadır. Sports Barımızda da tüm yerli ve yabancı içecekler ve özel kokteyller misafirlerimize sunulmaktadır. Gün içinde havuz etrafı satışı için özel dizayn edilmiş servis arabamızla satış yapılmaktadır. Bu barımızda aynı zamanda ücretli olarak kapalı dondurma satışı yapılmaktadır.

GALERİ

 
 
Ünitelerin operasyon tarih ve saatleri yönetim tarafından mevsim koşullarına göre belirlenecektir.
Barlarımızda şişe ile içki servisi yapılmamaktadır.